Elektrikli Araç Şarj Üniteleri
Veefil 50kW DC Hızlı Şarj Ünitesi
Esnek ve ekonomik;
Tritium Veefil-RT etkileyici ödüllü tasarımının yanında, kolayca kullanabileceğiz, güvenilir, uzun ömürlü araç şarj ünitesidir. Veefil-RT montaj için kolaylık ve esneklik sağlar, dünyanın en küçük montaj alanına sahip hızlı şarj ünitesidir. Ek alan gerektirmeden, mevcut ve küçük alanlarınıza sığar. Tritium Veefil-RT düşük montaj maliyetleri ve kısa montaj süreleri ile size kolaylıklar sunar. Tora MID ve ATEX sertifikalı Gilbarco akaryakıt, lpg ve cng pompalarıyla beraber elektrikli araç piyasası ve ilgili kullanım alanları için Tritium Veefil-RT araç şarj ünitelerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Sağlam ve güvenilir;
Veefil-RT şarj ünitesi sıvı soğutma sistemi ile tüm komponentlerin ısı kontrolünü sağlar ve ısı yükünü azaltarak uzun ömür sağlar. Veefil-RT optimal fonksiyonellik için tasarlandı. En zor çevresel koşullarda bile çalışmak için geliştirildi. Herkesin, ihtiyacı olduğu her yerde aracını şarj edebileceği esnek ve ölçümlenebilir özgürlük sunar. -35°C / +50ºC sıcaklık aralıklarında sorunsuz çalışır. Veefil-RT IP65 ve NEMA 3R koruma sınıflarına sahiptir. Veefil-RT araç şarj ünitesi aracınızı sorunsuz şarj edebilmenizi taahhüt eder. 2001 yılında yatırımcılar desteği ile kurulan Tritium, elektrikli araç şarj sistemlerinde tasarım ve üretimde liderdir. Tritium, Dünya çapında 20 ülkedeki uygulamaları ile global olarak büyüyen bir firmadır ve Tritium elektrikli aracınızı sorunsuz şarj edebilmenizi taahhüt ediyor.

Markanız ile İletişim Kurun;
Veefil-RT ön ve arka kısmında bulunan alanlar ile markanızı ön plana çıkarmanıza imkan sunuyor.Kurumsal renk, logo ve mesajlar sizin için özelleştirilmiş Veefil-Rt ile müşterilerinize ulaşıyo

DESTEK HATTI
×